niedziela, 28 kwietnia 2024 r.

imieniny:Bogny, Walerii, Witalisa

Gala konkursu "Tytani Przedsiębiorczości Powiatu Wejherowskiego" za rok 2023

Dnia 29 lutego b.r. w Hotelu Olimp Business&Spa w Wejherowie miała miejsce Gala wręczenia nagród w pierwszej edycji konkursu „Tytani Przedsiębiorczości Powiatu Wejherowskiego" za rok 2023. Konkurs będzie miał charakter cykliczny i będzie odbywał się co roku.

Celem konkursu była promocja rozwoju przedsiębiorczości na terenie powiatu wejherowskiego, prezentacja jego pozytywnego wizerunku i potencjału gospodarczego, a także wyróżnienie przedsiębiorców działających na jego terenie, ich działalności, podkreślenia wybitnych osiągnięć i wyników pracy.

Do konkursu zgłosiło się 30 firm z powiatu wejherowskiego w 5 kategoriach, spośród których laureatów wybrała Kapituła Konkursu.
Podczas Gali Starosta Wejherowski wręczyła wszystkim zgłoszonym firmom pamiątkowy medal z okazji 25-lecia Powiatu.

W kategorii Start-up tytuł Tytana Przedsiębiorczości zdobyło Biuro Rachunkowe Monika Furman.
W kategorii Mikro Przedsiębiorca zwyciężył Diamond Auto Serwis Piotr Dulas. Najlepszym Małym Przedsiębiorcą okazała się firma Armet Bis. Tytan Przedsiębiorczości w kategorii Średni Przedsiębiorca przypadł firmie P.P.H.U. Polipack z Gościcina. Natomiast firma WIKĘD okazała się najlepsza w kategorii Duży Przedsiębiorca.
W części artystycznej wystąpiła wokalistka – Klaudia Szmidt, a nad oprawą muzyczną opiekę sprawował Pan Wojciech Cieślak.

Na zakończenie Gali Starosta Wejherowski oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy poczęstowali przybyłych gości tortem.

A już w poniedziałek przedstawimy Państwu Tytanów Przedsiębiorczości Powiatu Wejherowskiego za rok 2023
w poszczególnych kategoriach.