czwartek, 2 maja 2024 r.

imieniny:Longiny, Toli, Zygmunta

Nagrody dla sportowców

! NAGRODY DLA SPORTOWCÓW !

Do 31 stycznia br. przyjmowane są wnioski o przyznanie nagród za wysokie wyniki sportowe oraz osiągnięcia w pracy trenerskiej. Wyróżnienia przyznawane są zawodnikom i trenerom z powiatu wejherowskiego, którzy w roku poprzedzającym uzyskali najlepsze wyniki sportowe. Kandydata do nagrody zgłosić może m.in. klub sportowy, właściwy polski związek sportowy lub wojewódzki związek sportowy.

Możliwość przyznania nagrody szczegółowo określa uchwała Rady Powiatu Wejherowskiego z dnia 25 listopada 2011 r. O przyznanie wyróżnienia mogą ubiegać się zawodnicy i trenerzy, którzy w roku poprzedzającym uzyskali wysokie wyniki sportowe w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie sportowym. Nagrody przyznaje Zarząd Powiatu Wejherowskiego po uzyskaniu opinii Komisji  Kultury, Sportu i Turystyki.

Wymagane druki dostępne są na stronie internetowej www.powiatwejherowski.pl  Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 58 572 94 85.

Wnioski należy składać w Starostwie Powiatowym w Wejherowie, ulica 3 Maja 4 w godz. 8.00-15.30.