piątek, 12 lipca 2024 r.

imieniny:Brunona, Jana, Wery

21°

ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE „FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA RYBACTWA” w dniu 27.06.2023 r.

ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE  „FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA RYBACTWA”  w dniu 27.06.2023 r.

ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE

„FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA RYBACTWA”

Sala Kinowo - Widowiskowa im. Tadeusza Drozdy w Gniewinie,  ul. Sportowa 1

27.06.2023, godz. 17.00

 

 

Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Łeby” zaprasza na spotkanie dotyczące przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju, które odbędzie się o godzinie 17.00 w dniu 27.06.2023 roku w Sali
Kinowo -Widowiskowej im. Tadeusza Drozdy, w Centrum Kultury w Gniewinie, ul. Sportowa 1.
Będzie to kolejne z 10 zaplanowanych spotkań, które mają na celu uwzględnienie potrzeb samorządów, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz mieszkańców przy tworzeniu budżetu w ramach „Funduszy Europejskich dla Rybactwa” w nowej perspektywie finansowej na lata 2021-2027.

Zapraszamy szczególnie osoby związane z sektorem rybackim: armatorów, hodowców i rybaków, przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji, przedsiębiorstw i mieszkańców. Liczymy na pomysły, sugestie i propozycje dotyczące Państwa potrzeb jakie będą mogły być zrealizowanie w ramach „Funduszy Europejskich dla Rybactwa”.

Na spotkaniu zostanie przedstawiony stan wdrażania „Funduszy Europejskich dla Rybactwa”, plan działania naszego stowarzyszenia w aplikowaniu o środki pomocowe w ramach lokalnych strategii rozwoju oraz szacowany budżet i możliwości uzyskania dofinansowania w nowym okresie programowania.

 

 

Przekaż 1,5% w powiecie wejherowskim
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Szczegółowe warunki znajdzies w Polityce Prywatności